• Detail firmy

Ladislav Vepřek

Základní popis

Nabízím zakázkovou výrobu a renovace nábytku, dveří, kuchyní, schodišť i pergol. Vyrábím také vestavěné skříně a dveře z materiálu dýhovaného, masivu.

Adresa

28. října 982/13
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18082394
DIČ:  CZ6009140346

Výrobky, činnosti

Nabídka zakázkové výroby a renovací nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 456 073
E-mail: ladislav.veprek@seznam.cz
WWW: www.truhlarstviveprek.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Vepřek - Majitel

Mobil: +420 603 826 965
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.