• Detail firmy

Ladislav Uriga

Základní popis

Nabízíme služby zakázkového truhlářství, výrobu kuchyňských sestav, vestavěných skříní, stylového nábytku a ostatních prvků pro interiéry i exteriéry.

Adresa

Na Maninách 1592/9a
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43786154

Výrobky, činnosti

Vestavěných skříní

Kontaktní údaje

WWW: www.g-styl.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Uriga - Majitel

Mobil: +420 722 588 505
Další firmy v oboru

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Zbyněk Vajgrt - truhlářství

Zaměřujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, pokojové stěny, ale i zahradní domky a pergoly. Provádíme rovněž montáž nábytku. Vše na míru, dle individuálních požadavků zákazníka. Součástí poskytovaných služeb je také restaurování nábytku a repliky. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy. Neváhejte nás navštívit!

Zdeněk Saulich

Zabýváme se zakázkovou výrobou dřevěného nábytku. Vyrábíme moderní i rustikální nábytek na míru dle požadavků zákazníka.