• Detail firmy

Ladislav Tuček

Základní popis

Soudní znalec - znalecké posudky, ceny a odhady reprografické a kancelářské techniky, technický stav reprografické a kancelářské techniky. Odhadce pro věci movité - oceňování movitého majetku (stroje, nářadí, zařízení, nábytek, vybavení firem.

Adresa

Předměřická 401/17
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12993221
DIČ:  CZ5606041221
Rok založení:  1989

Výrobky, činnosti

Soudní znalec

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 221 886
Mobil: +420 602 423 826
E-mail: znalec@reprografie.cz
WWW: www.tucek.biz

Kontaktní osoba

Ladislav Tuček - Majitel

Pobočky

TUČEK s.r.o.
Předměřická 401/17
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.