• Detail firmy

Ladislav Strnad - ESAPO

Základní popis

Profesionální nástroje pro pedikúru, manikúru a kosmetiku. Zprostředkovatelské služby pro spolupracující firmy v různých oborech.

Adresa

Na Kopci 244
435 42 Litvínov - Hamr

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64681998
DIČ:  CZ5605021565
Rok založení:  1996
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Skleněné manikúrové pilníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 548 295
Mobil: +420 776 058 843
E-mail: esapo@centrum.cz
WWW: www.esapo.eu

Kontaktní osoba

Ladislav Strnad

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.