• Detail firmy

Ladislav Streck

Základní popis

Internetový prodej zvukové a světelné techniky.

Adresa

Štarnov 104
783 14 Štarnov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74497359
DIČ:  CZ8005065321

Výrobky, činnosti

On-line prodej audiovizuální elektroniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 564 655
E-mail: info@soundlights.cz
WWW: www.soundlights.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Streck - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.