• Detail firmy

Ladislav Smištík

Základní popis

Gravírování laserem je moderní metoda použitelná na široké množství materiálů. Laser vyniká trvalostí výsledku, přesností, rychlostí a flexibilitou. Neexistují skoro žádná omezení v gravírované grafice.

Adresa

Vláky 1583
698 01 Milokošť

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75534096
DIČ:  CZ6111180636

Výrobky, činnosti

Gravírování laserem

Kontaktní údaje

E-mail: lsmistik@seznam.cz
WWW: www.gravirovanismistik.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Smištík - Majitel

Mobil: +420 603 807 459
E-mail: lsmistik@seznam.cz
Další firmy v oboru

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.

STANPLEX Sp. z o. o.

Zabýváme se zpracováním plastů, speciálně se zaměřujeme na plexiskla, polystyrén a PMMA. Dodáváme plastové desky ve stanovených formátech zákazníkem. V našem sortimentu hotových výrobků nabízíme např. interiérové prvky pro obchody, výrobky pro vnější a vnitřní reklamu, informační tabule, aj. Nabízíme služby v oblasti gravírování, ohýbání, řezání laserem, frézování, lepení a mnoho dalšího.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.