• Detail firmy

Ladislav Šmid

Základní popis

Nabízíme svařování metodami MIG/MAG a TIG/WIG, výrobu posuvných bran a vrat či opravu dílů na motocykly, nerezových bazénů a kontejnerů.

Adresa

Kopřivnice-Lubina 251
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60334291

Výrobky, činnosti

Svařování, zámečnická činnost,

svařování kontejnerů, nerezové zábradlí, posuvné brány, nerezové bazény.

Kontaktní údaje

E-mail: svarujem@centrum.cz
WWW: www.svarujem.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Šmid - Majitel

Mobil: +420 603 410 713
E-mail: svarujem@centrum.cz
Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.