• Detail firmy

Ladislav Skořepa

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních prací či revizí a anténních i počítačových rozvodů. Provádění alarmů včetně rekonstrukcí starých elektrorozvodů.

Adresa

Pražská 275
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76213412
  • Služby

Výrobky, činnosti

elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 004 656
E-mail: ladislav.skorepa@seznam.cz
WWW: www.elektrikainstalace.cz
Další firmy v oboru

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.