• Detail firmy

Ladislav Ševčík

Základní popis

Zabýváme se kompletními internetovými řešeními, SEO a SEM optimalizacemi, marketingem a tvorbou webových stránek, grafickými prezentacemi a reklamou.

Adresa

Březová 218
687 67 Březová

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86876961
DIČ:  CZ8801025079

Výrobky, činnosti

Internetový marketing

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 372 361
E-mail: info@internetovymarketing.eu
WWW: www.internetovymarketing.eu

Kontaktní osoba

Ladislav Ševčík - Majitel

Mobil: +420 731 822 833
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.