• Detail firmy

Ladislav Sedláček

Základní popis

Kompletní elektromontážní práce, poradenství, návrhy, projekty, revize,individuální přístup ke každé zakázce,pro občanskou a průmyslovou výstavbu, rekonstrukce. Koordinace a součinnost řemeslných prací na zakázce.Zajištění ostatních řemeslných prací.

Adresa

Na Padělcích 803
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75638614

Výrobky, činnosti

Kompletní elektromontážní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: sp.instalace@email.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Sedláček - Majitel

Mobil: +420 604 169 705
E-mail: sp.instalace@email.cz
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.