• Detail firmy

Ladislav Rojik

Základní popis

Rojikovo koření jsou koření a kořenící směsi výběrové kvality, čítající více než 125 druhů koření. Vybírejte také koření online na internetu.

Adresa

Antonínská 561/14
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26255430

Výrobky, činnosti

Koření a kořenící směsi

Kvalitní koření a kořenící směsi vybírejte na e-shopu s kořením. Nabízíme vlastní kořenící směsi, které jsou výtečné nejen na grilu, na mase, ale také do salátů či polévek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 215 885
E-mail: rojik@rojikovokoreni.cz
WWW: www.rojikovokoreni.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Rojik - Majitel

Mobil: +420 776 215 885
E-mail: rojik@rojikovokoreni.cz
Další firmy v oboru

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.