• Detail firmy

Ladislav Petráš

Základní popis

Zabývám se zakázkovou výrobou bytového nábytku a oken.

Adresa

Husova 149
378 42 Nová Včelnice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49041860

Výrobky, činnosti

Zakázkově vyrobíme kuchyňské linky, skříně a dveře

Zakázkově vyrobíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje, dveře a paneláková madla. Individuální přístup ke každé zakázce.

Kontaktní údaje

E-mail: www.truhlarstvipetras.cz
E-mail: truhlarstvi.petras@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Petráš - Majitel

Mobil: +420 724 246 786
Další firmy v oboru

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.