• Detail firmy

Ladislav Perník

Základní popis

Zaměřujeme se na prodej dřevěného materiálu pro truhláře, stavebníky a kutily. Nabízíme spojovací materiál, laminové a kuchyňské desky, palubky.

Adresa

Vyšehrad 165
381 01 Nádražní Předměstí

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10287680

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na prodej dřevěného materiálu

Zaměřujeme se na prodej dřevěného materiálu pro truhláře, stavebníky a kutily. Nabízíme spojovací materiál, laminové a kuchyňské desky, palubky a podlahová prkna.

Kontaktní údaje

E-mail: peddy.drevoprodej@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Perník - Majitel

Telefon: +420 380 743 374
Mobil: +420 602 167 664
Další firmy v oboru

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.

PELety PELant

Nabízíme kvalitní dřevěné pelety a brikety české výroby. Pelety dodáváme balené v pytlích po 15 kg, brikety v baleních po 25 kg a 20 kg. Nabízíme vysokou kvalitu za vynikající cenu.