• Detail firmy

Ladislav Meškán

Základní popis

Věnujte zážitek jako dárek, nebo si sami vyberte, let balonem, jízda Ferrari, rafting v Rakousku, pobyt na zámku, zkrátka dokonalý zážitek pro všechny. Požádejte svoji drahou polovičku v oblací o ruku, jistě Vás neodmítne.

Adresa

Zahrádka 26
382 32 Velešín

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73535451
  • Služby

Výrobky, činnosti

Adrenalinové dárky.

Kontaktní údaje

E-mail: dokonalyzazitek@seznam.cz
WWW: www.dokonalyzazitek.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Meškán - Jednatel

Mobil: +420 603 489 469
E-mail: dokonalyzazitek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.