• Detail firmy

Ladislav Krhovský

Základní popis

Zateplujeme panelové a rodinné domy. Montujeme suché stavby. Provádíme sádrokartonářské, zednické i topenářské práce včetně bytových jader a pokládky

Adresa

Větrná 875/5
795 01 Rýmařov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68175850

Výrobky, činnosti

Montujeme suché stavby. Sádrokartonářské práce

Zateplujeme panelové a rodinné domy. Montujeme suché stavby. Provádíme sádrokartonářské, zednické i topenářské práce včetně bytových jader a pokládky plovoucích podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: krhovskyl@seznam.cz
WWW: www.lakr-fasady.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Krhovský - Majitel

Mobil: +420 603 319 545

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.