• Detail firmy

Ladislav Kratochvíl

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby ve stavebním oboru od výběru pozemku, přes zajištění projektu, získání stavebního povolení, výběr realizační firmy, technický dozor investora, stavební dozor až po úspěšnou kolaudaci stavby, včetně její následné správy.

Adresa

Vidovice 96
251 63 Vidovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86954318
DIČ:  CZ7207010041
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební technický dozor Praha.

Zajišťujeme stavební technický dozor staveb v Praze a okolí. Poskytujeme služby autorizovaného technika pozemních staveb. Dozor během celé výstavby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 255 669
E-mail: ladislav.kratochvil@gmail.com
WWW: www.lki.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kratochvíl - Jednatel

Další firmy v oboru

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.