• Detail firmy

Ladislav Koudele Pozemní a inženýrské stavby

Základní popis

Zabýváme se kompletní dodávkou pozemních a inženýrských staveb. Dále zajišťujeme veškerý inženýring spojený s pozemním stavitelstvím - projekty, stavební povolení, kolaudace, technické dozory staveb.

Adresa

Na Hůrce 437
270 33 Jesenice u Rakovníka

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43337414
DIČ:  CZ7612022066
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pozemní a inženýrské stavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 067 292
Mobil: +420 776 701 702
E-mail: koudele.stavitelstvi@gmail.com

Kontaktní osoba

Ladislav Koudele - Majitel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.