• Detail firmy

Ladislav Kolmakov

Základní popis

Prodej dotykových pokladních systémů a gastrozařízení. Nabízíme kompletní služby, sortiment a vybavení pro gastronomické provozy.

Adresa

Příční 118/10
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88656438

Výrobky, činnosti

Pokladní systémy

Kontaktní údaje

E-mail: chazby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Kolmakov - Majitel

Telefon: +420 605 530 082
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.