• Detail firmy

Ladislav Knap-Koupelnové studio

Základní popis

Provozujeme koupelnové studio a stavební firmu.Prodáváme vše pro koupelny-obklady,dlažbu.Dále nabízíme sanitární keramiku.Provádíme rekonstrukce koupelen a přestavby bytových jader.Montáž topení,veškeré stavební,zednické a instalatérské práce.

Adresa

V. P. Čkalova 448/8
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71696300
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kupelnové studio a stavební firmu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 675 711
Mobil: +420 604 514 947
E-mail: stavbyknap@seznam.cz
WWW: www.koupelny-knap.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Knap - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.