• Detail firmy

Ladislav KEJHA

Základní popis

Zakládání a údržba zahrad i veřejné zeleně, návrhy projekce, trávníky, závlahy, vodní plochy, střešní ozelenění, řezy dřevin a kácení, prodej travních osiv, nářadí, hnojiv, rašeliny, chemické ošetření.

Adresa

Malostranské náměstí 271/2
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15079562

Výrobky, činnosti

Údržba zahrad

Zakládání a údržba zahrad i veřejné zeleně, návrhy projekce, trávníky, závlahy, vodní plochy, střešní ozelenění, řezy dřevin a kácení.

Kontaktní osoba

Ladislav Kejha - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

ABIES Vysočina s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vánočních stromků. Naše stromky pěstujeme ve vlastních školkách. Dále spolupracujeme s dodavateli z České republiky a ze zahraničí.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.