• Detail firmy

Ladislav Horáček

Základní popis

■opravy elektrických zařizení ■rekonstrukce elektrických zařizení ■revize elektrických zařizení ■instalaci a servis zabezpečovacích zařízení *pro tuto činnost koncesní listinu pro poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob *dále

Adresa

Svojetická 1782/7
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13126971

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace.

Provádíme opravy, rekonstrukce a revize elektrických zařízení či instalaci a servis zabezpečovacích zařízení. Nabízíme znalecké posudky.

Kontaktní údaje

E-mail: ladislav.horacek@eshoracek.cz
WWW: www.eshoracek.cz

Kontaktní osoba

. Ladislav Horáček - Jednatel

Mobil: 602 337 249
Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!