• Detail firmy

Ladislav Gavenčiák

Základní popis

Půjčovna přívěsných vozíků, přepravníků na auta. Opravy vozíků. Nabízíme náhradní díly na vozíky, přípravu pro STK. Výkup ojetých vozíků.

Adresa

Mojžíškové 359/15
712 00 Ostrava - Muglinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01142143

Výrobky, činnosti

Půjčování přívěsů

Kontaktní údaje

E-mail: gavlad@seznam.cz
WWW: pujcovnaprivesu-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Gavenčiák - Majitel

Mobil: +420 728 168 169

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.