• Detail firmy

Ladislav Frydrýn

Základní popis

Zajištění montáží v oboru ozvučení, silnoproudu, osvětlení, zabezpečovacího zařízení a kamerových systémů.

Adresa

Řetězokovářů 105/12
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15307123

Výrobky, činnosti

Zajištění montáží v oboru ozvučení

Zajištění montáží v oboru ozvučení, silnoproudu, osvětlení, zabezpečovacího zařízení a kamerových systémů.

Kontaktní osoba

Ladislav Frydrýn - Jednatel

Telefon: +420 235 314 853
Mobil: +420 604 144 571
E-mail: frydryn@volny.cz
WWW: frydryn.imatic.cz
Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.