• Detail firmy

Ladislav Franc

Základní popis

Nabízíme služby v oboru pokrývačství, tesařství a klempířství. Montujeme střešní okna, světlovody i ventilační turbíny. Nabízíme drobné zednické práce

Adresa

Chlístovice 49
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63842645

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oboru pokrývačství, tesařství.

Nabízíme služby v oboru pokrývačství, tesařství a klempířství. Montujeme střešní okna, světlovody i ventilační turbíny. Nabízíme drobné zednické práce. Provádíme pokládku nových střech a rekonstrukce stávajících. Opravujeme a stavíme krovy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 543 637
E-mail: info@strechykh.cz
WWW: www.strechykh.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Franc - Majitel

Mobil: +420 602 254 715
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!