• Detail firmy

Ladislav Falta

Základní popis

Nabízíme Vám tyto činnosti: kompletní zednické práce, bourací práce, kopáčské práce, stavební činnost, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, sádrokartonové příčky a dle dohody i ostatní stavební činnost.

Adresa

Helsinská 2876
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86998935
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 227 889
WWW: www.zednicke-prace-falta.blog.cz/

Kontaktní osoba

Ladislav Falta - Majitel

Mobil: +420 736 783 635
E-mail: ladislavfalta@seznam.cz
Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.