• Detail firmy

Ladislav Černý

Základní popis

Výroba a prodej dřevěných plotů a dílů, pergol, drobných staveb, zahradního nábytku, palubek, podlahovek, latí, lišt. Nabídka prací na zakázku.

Adresa

Teplická 1069/14,
407 53 Jiříkov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63781042

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej dřevěných plotů a dílů

Kontaktní osoba

Ladislav Černý - Majitel

Mobil: 774 949 795
E-mail: cernyjirikov@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.