• Detail firmy

Ladislav Bureš

Základní popis

Opravy vozů bez porušení laku.

Adresa

Domousnice 64
294 48 Domousnice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66416817
DIČ:  CZ7709110937

Výrobky, činnosti

Autoklempírna

Naší specializací jsou opravy deformací vozů metodou PDR (Paintless Dent Repair-vyrovnání deformací bez porušení laku). Používá se po krupobití, parkovacích defektech, vandalismu, spadlém sněhu či větví.

Kontaktní údaje

E-mail: info@autoklempirnalb.cz
WWW: www.autoklempirnalb.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Bureš - Majitel

Mobil: +420 721 108 367
E-mail: info@autoklempirnalb.cz
Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.