• Detail firmy

Ladislav Baier

Základní popis

Společnost vyrábí a prodává nábytek a vybavení interiéru. Zabývá se kompletní zakázkovou výrobou bytového i nebytového nábytku od projektu až po realizaci zakázky. Vyrábí také stavební truhlářské výrobky jako jsou vstupní dveře, schodiště, atd...

Adresa

Sedlnice 263
742 56 Sedlnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63721511
DIČ:  CZ7505275261
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku a vybavení interiéru, doprava nábytku a jeho smontování, vypracování projektu i v 3D, dále také stavební truhlářské výrobky, atd...

Kontaktní osoba

Ladislav Baier - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.