• Detail firmy

Lada Pluhařová,DiS

Základní popis

Masáže klasické, anticelulitidové, medové, čokoládové, Havajské, Indické, horkými lávovými kameny a baňkami. Kavitace- bezbolestná liposukce, radiofrekvence- redukce vrásek, zpevnění pokožky.Tvarování postavy-zábaly,detox, depilace cukrovou pastou.

Adresa

Radovesnická 86
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69632685

Výrobky, činnosti

Masáže klasické, anticelulitidové, medové

Kontaktní údaje

E-mail: larastudio@seznam.cz
WWW: www.larastudio.cz

Kontaktní osoba

Lada Pluhařová, DiD - Majitel

Telefon: 724 244 745
E-mail: larastudio@seznam.cz
Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.