• Detail firmy

Lacina TZB spol. s r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá technickým zařízením budov, specializujeme se na rozvody vody, vytápění, plynu, kanalizace, strojní čištění kanalizace, solární systémy atp. Rekonstrukce bytů na klíč.

Adresa

Radějovice 4
251 68 Nová Hospoda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61457132
DIČ:  CZ61457132

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: lacinatzb@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lacina Miroslav - Jednatel

Mobil: +420 608 612 160
E-mail: lacinatzb@seznam.cz
Další firmy v oboru

PROFITALL spol. s r.o.

Hlavním těžištěm naší činnosti je výroba a montáž zařízení pro energetiku. Provádíme rekonstrukce zařízení pro stavebnictví a zabýváme se také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Jsme výrobci a prodejci elegantních krbových kamen a krbových vložek.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.