• Detail firmy

LACINA Gas, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme instalace a revize plynových rozvodů. Poskytujeme servis plynových spotřebičů včetně montáže vodovodů a kanalizace.

Adresa

Butovická 52
742 13 Butovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25864866

Výrobky, činnosti

Nabízíme instalace a revize plynových rozvodů.

Poskytujeme servis plynových spotřebičů včetně montáže vodovodů a kanalizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 400 343
Mobil: +420 602 581 561
E-mail: lacina.gas@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lumír Lacina - Jednatel

Vít Matějka - Jednatel

Další firmy v oboru

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.