• Detail firmy

Lacík, s.r.o.

Základní popis

stavební firma DAVID LACÍK zahájila svou činnost v roce 1997. Již od svých začátků se drží pravidla, že nejlepší reklamou je reference spokojených zákazníků. Za dosavadních 8 let působení na stavebním trhu si naše firma prověřila svoje schopnosti,

Adresa

Lovčičky 265
683 54 Lovčičky

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26959895

Výrobky, činnosti

výstavba rodinných domů na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: lacik@lacik.cz
WWW: www.lacik.cz

Kontaktní osoba

David Lacík - Jednatel

Mobil: 731 110 864
Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.