• Detail firmy

LABYRINTH mfg s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se stavební truhlářskou výrobou a dalšími výrobky ze dřeva, výrobou replik špaletových dveří, oken, schodů a nábytku na zakázku.

Adresa

Rooseveltova 37
381 01 Horní Brána

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60875950

Výrobky, činnosti

Zabýváme se stavební truhlářskou výrobou...

Zabýváme se stavební truhlářskou výrobou a dalšími výrobky ze dřeva, výrobou replik špaletových dveří, oken, schodů a nábytku na zakázku.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mikeci.cz
WWW: www.mikeci.cz

Kontaktní osoba

Pavel MIKÉCI - Jednatel

Mobil: 604 808 283
Další firmy v oboru

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.