• Detail firmy

Laboratory Imaging, spol. s.r.o.

Základní popis

Společnost dodává kompletní softwarové a hardwarové řešení pro laboratoře včetně příslušenství.

Adresa

Na pasece 201/3
160 00 Praha 6 - Sedlec

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14890925
DIČ:  CZ14890925
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- optika a optický software - vývoj a distribuce a podpora softwarových aplikací pro zpracování, analýzu a archivaci obrazu, dodávky včetně optického hardware - mikroskopy, kamery, osvětlovače, příslušenství, osvětlovací technika, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 081 400
Fax: +420 271 732 657
E-mail: lim@lim.cz
WWW: www.lim.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Mikeš, CSc. - Jednatel

Ing. Miroslav Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.