• Detail firmy

Laboratories, s.r.o.

Základní popis

Společnost Laboratories se zabývá výzkumem a vývojem nových řešení. Nabízíme výrobním podnikům, investorům, obchodníkům a dalším subjektům nové patenty a vynálezy, designy, průmyslové vzory a další novinky.

Adresa

Zdráhalova 1648/22
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26889293
DIČ:  CZ26889293

Výrobky, činnosti

Elektronika, elektrotechnika

Kontaktní údaje

E-mail: petr.mares@laboratories.cz
WWW: www.laboratories.cz

Kontaktní osoba

Petr Mareš - Jednatel

Mobil: +420 739 579 018
E-mail: petr.mares@laboratories.cz
Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.