• Detail firmy

Label Software, s.r.o.

Základní popis

Nabídka monitorovacího systému Asistent pro monitorování počítačů, sledování zaměstnanců a zaznamenávání prováděných činností na PC.

Adresa

Martinická 645/4,
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28595904

Výrobky, činnosti

Monitorování práce zaměstnanců

Nabídka monitorovacího systému Asistent pro monitorování počítačů, sledování zaměstnanců a zaznamenávání prováděných činností na PC.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 998 250
E-mail: info@azprostor.cz
WWW: www.monitorovat.cz

Kontaktní osoba

Otakar Táborský - Jednatel

Milan Jaško - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.