• Detail firmy

LAB-MET s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis laboratorní techniky-sušárny, sterilizátory, laboratorní váhy, termostaty komorové chlazené i nechlazené, laboratorní pece, centrifugy, teploměry, dataloggery, pipety. Akreditovaná kalibrační laboratoř, validace, teplotní homogenity.

Adresa

Štěpánkova 8
644 00 Brno - Soběšice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25347969
DIČ:  CZ25347969
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kalibrace laboratorních a měřících přístrojů

provádíme kalibrace a validace laboratorních přístrojů a měřidel, jedná se zejména o sterilizátory, termostaty, pece, chladící, mrazící skříně, pipety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 219 679
Fax: +420 541 238 137
E-mail: labmet@labmet.cz
WWW: www.labmet.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Šupková - Jednatel

Martin Šupka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je moderní společností, která využívá více jak 100 let zkušeností s výrobou a prodejem barev a laků pro průmyslové uživatele, profesionální malíře a malospotřebitelský trh. Kvalitu výrobků a procesů zajišťuje dlouholetý systém jakosti, jehož základem je od r. 2002 certifikát ISO 9001 a od r. 2014 pak certifikát environmentálního managementu podle ISO 14001.