• Detail firmy

La Vinia CZ, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme vinný sklep s nabídkou degustací značkových vín. Pravidelný servis pro gastronomické provozovny, Logo na krabičce, láhvi s vínem, nebo vlastní etikety.Vína ve všech cenových kategoriích

Adresa

Lipí 2556/3
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29224161

Výrobky, činnosti

Firemní vína

Kontaktní údaje

Mobil: 602 241 445
E-mail: info@laviniacz.cz
WWW: www.laviniacz.cz

Kontaktní osoba

David Fleischer - Jednatel

Martin Blahovec

Mobil: 603 703 553
Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.