• Detail firmy

La-Vin s.r.o.

Základní popis

Kamenný obchod nabízí: víno, nápoje, destiláty, luxusní destiláty, pivo, koktejly, pivo, dárky, doutníky, cigarety, alkohol, luxusní alkohol. Dále nabízíme služby: půjčovna výčepních zařízení, nápojový catering, půjčovna párty stanů.

Adresa

Modletice 71
251 01 Modletice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26771811
DIČ:  CZ26771811

Výrobky, činnosti

Kamenný obchod nabízí: víno, nápoje

Kontaktní údaje

Telefon: 323 602 645
E-mail: info@lavin.cz
WWW: www.la-vin.cz

Kontaktní osoba

Roman Lakota - Jednatel

Mobil: 602 304 174

Pobočky

Gastro Lakota
Modletice 71
251 01 Modletice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Beaujolais, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

Oldřich Drápal - Výroba a prodej slámového vína

Výrobou a prodejem vína se zabývám již od r. 1980, od r. 2003 vyrábím vína slámová. Výroba slámového vína v té době nebyla u nás příliš známá, objevoval jsem tedy nové možnosti a cesty k neustálému zlepšení kvality. Při výrobě zpracovávám ručně sbírané hrozny od stálých dodavatelů, které po sklizni 4-5 měsíců leží na rákosových roštech a neustále je kontroluji. Vína lahvuji po 2 letech od výroby.