• Detail firmy

Šárka Štěpánová

Základní popis

BIO obchod, kde k nákupu zdravých a bezlepkových potravin, eko drogerie, bio kosmetiky, apod. Můžete v klidu posedět u vynikající kávy či čaje.

Adresa

Masarykova 244/42
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03984915

Výrobky, činnosti

BIO produkty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 109 709
E-mail: sarka.stepanova@email.cz
WWW: www.la-natura.cz

Kontaktní osoba

Šárka Štěpánová - Majitel

Další firmy v oboru

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.