• Detail firmy

L-Vita, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební, tesařské a klempířské práce. Provádíme rekonstrukce, stavbu, zateplení a hydroizolace střech, realizujeme krovy a půdní ves

Adresa

Tunelářů 332
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27145581

Výrobky, činnosti

Stavební, tesařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 923 934
E-mail: info@strechy-domy.eu
WWW: www.strechy-domy.eu

Kontaktní osoba

Oleksandr Norenko - Jednatel

Mobil: +420 777 762 267
Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.