• Detail firmy

L. T. obchodní a stavební společnost s.r.o.

Základní popis

Prodáváme nové i použité stroje JCB, zajišťujeme jejich servis a prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Poradenství, leasing, půjčovna strojů a provádění zemních prací.

Adresa

Za Podjezdem 500
103 00 Praha 10 - Kolovraty

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61509019
DIČ:  CZ61509019
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 712 474
Mobil: +420 777 329 713
Fax: +420 267 712 447
E-mail: info@ltlinek.cz
WWW: www.ltlinek.cz

Kontaktní osoba

Renata Kocumová Línková - Jednatel

Filip Kocum - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.