• Detail firmy

L.P.D. group stavby, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na stavby a rekonstrukce bytů či rodinných domů, zateplování a nátěry fasád či obkladačské a sádrokartonářské práce.

Adresa

9. května 627
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28570723

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Zaměřujeme se na stavby a rekonstrukce bytů či rodinných domů, zateplování a nátěry fasád či obkladačské a sádrokartonářské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@lpdgroup.cz

Kontaktní osoba

Roman Šeliga - Jednatel

Telefon: +420 596 013 428
Mobil: +420 736 614 637
E-mail: obchod@lpdgroup.cz
WWW: www.lpdgroup.cz
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).