• Detail firmy

L M C - spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní zajištění konání kongresů, sympózií, seminářů, zajištění stravování, uspořádání rautů, a spoustu dalších služeb.

Adresa

Solné 1055
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49971069
DIČ:  CZ49971069
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- komplexní zajištění konání kongresů, sympózií, seminářů, grafické návrhy i tisky kongres. materiálů, organizaci kulturních a společenských programů, přípravu a realizaci doprovodných výstav, vedení účetní agendy, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 281 825
Fax: +420 577 132 448
E-mail: lmc@luhacovice.cz
WWW: website: lmc.luhacovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Semela - Jednatel

JUDr. Marie Semelová - Jednatel

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.