• Detail firmy

L M C - spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní zajištění konání kongresů, sympózií, seminářů, zajištění stravování, uspořádání rautů, a spoustu dalších služeb.

Adresa

Solné 1055
763 26 Luhačovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49971069
DIČ:  CZ49971069
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- komplexní zajištění konání kongresů, sympózií, seminářů, grafické návrhy i tisky kongres. materiálů, organizaci kulturních a společenských programů, přípravu a realizaci doprovodných výstav, vedení účetní agendy, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 281 825
Fax: +420 577 132 448
E-mail: lmc@luhacovice.cz
WWW: website: lmc.luhacovice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Semela - Jednatel

JUDr. Marie Semelová - Jednatel

Další firmy v oboru

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.