• Detail firmy

L.J. AB, spol. s r.o.

Základní popis

Dovážíme a distribujeme výrobky světových značek, jako jsou nátěrové hmoty Beckers a Scala, malířské nářadí Anza, hygienický servis Katrin, servis pro Váš stůl (papírové ubrousky a ubrusy) Celest, Fasana, Benders, Mank, Roial a Fato, svíčky Gies...

Adresa

Železničářů 2450
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45146748
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

malířské a natěračské práce. Prodáváme barvy a laky Scala a Beckers, tapety Mitex a štětce Anza

Kontaktní údaje

E-mail: ljab@ljab.cz
WWW: www.ljab.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kuhn - Ředitel

Telefon: 312 682 939
Mobil: 602 119 671
E-mail: kuhn@ljab.cz
Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Miroslav Klail

Hlavní činností firmy jsou malířské a lakýrnické práce. Dále provádíme tapetování, sádrové omítky či fasádní nátěry. Poskytujeme rovněž poradenství v tomto oboru. Budete-li mít zájem o některou z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat. Malířské a lakýrnické práce provádíme již téměř 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním nich.