• Detail firmy

L+H STAV s.r.o.

Základní popis

Stavíme gabionové opěrné stěny, okrasné ploty, gabionové obklady. Stavby po celé republice, pro velké realizace i do ciziny. Navrhneme řešení a vypracujeme cenovou nabídku. Gabiony profesionálně.

Adresa

Obránců míru 2767
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28700023
DIČ:  CZ28700023
  • Služby

Výrobky, činnosti

Gabionové opěrné stěny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 231 181
E-mail: lhstav@email.cz
WWW: www.lhstav.cz

Kontaktní osoba

Petra Haragová - Jednatel

Radek Lácha

Mobil: +420 702 012 212

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.