• Detail firmy

L E D O C O M , spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme LED osvětlení interiérové a exteriérové, speciální LED svítidla pro mořská akvária a LED osvětlování pro růst rostlin.

Adresa

Na Výšině 12
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25622731
DIČ:  CZ25622731
Rok založení:  1997

Výrobky, činnosti

Chladící pulty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 471 302
Mobil: +420 605 297 146
Fax: +420 241 716 508
E-mail: info@ledocom.cz
E-mail: ledocom@czn.cz
WWW: www.ledocom.cz

Kontaktní osoba

Ivan Janči - Jednatel

Michal Šebor - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

DOHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis zařízení stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme servis kompresorů, dmychadel, vývěv apod. Projektujeme a realizujeme rozvody stlačeného vzduchu i výstavbu kompresorových stanic. Zajišťujeme revize potrubních rozvodů a tlakových nádob, diagnostiku kompresorů, opravy zařízení stlačeného vzduchu a mnoho dalšího.