• Detail firmy

KZ Účetnictví s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví pro živnostníky, malé a střední firmy. Dále nabízíme vedení daňové evidence a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, ekonomické poradenství. Zkušenosti s IFRS, účetnictvím fin. institucí.

Adresa

Mariánské nám. 61
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29302684
DIČ:  CZ29302684
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 678 802
E-mail: zahradkova@kzucetnictvi.cz
WWW: www.kzucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Zahrádková - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.