• Detail firmy

KYMEVO, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování v chatě v Kašperských horách s kapacitou 80 míst. Možnost stravování v restauraci. K dispozici je TV, internet, bazén a hřiště.

Adresa

Srní 32
341 92 Srní

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27865266
DIČ:  CZ27865266

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 599 288
E-mail: info@chatapovydri.cz
WWW: www.chatapovydri.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kympl - Jednatel

Lubomír Melichar - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!