• Detail firmy

KWS CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a servis vakuových zařízení pro pokovování ve vakuu formou napařování nebo magnetronového naprašování kovů i nekovů.

Adresa

Podzámčí 362
517 73 Opočno

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25946234

Výrobky, činnosti

Výroba a servis

Výroba a servis vakuových zařízení pro pokovování ve vakuu formou napařování nebo magnetronového naprašování kovů i nekovů

Kontaktní údaje

Telefon: 494 668 268
E-mail: info@kwscz.cz

Kontaktní osoba

Josef Konečný - Jednatel

Telefon: 605 417 577
Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Petr Plhal - Zámečnictví

Zámečnictví Petr Plhal provádí veškeré zámečnické práce, svařování, CNC obrábění a povrchovou úpravu kovů. Externě provádíme montážní práce. Fulnek a okolí.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.